7 /24 Çağrı Merkezi
0216 388 67 23 | 0505 638 77 75

Tuzla Evden Eve ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansörlü Taşınma
Asansörlü taşınma da bir ilki gerçekleştirdik.Asansörlü taşınmanız için 51 metre yükseğe ulaşabilen aracımızı hizmetinize sunduk.
20. kata kadar ulaşabilen ve 300 kg. a kadar yük taşıyabilen asansörümüz ile, eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.Asansörsüz taşınırsanız eşyalarınızı merdiven boşluklarından veya sokaklardan toplarsınız.Asansörsüz taşınırsanız darbe ve çarpmalarla parçalanan eşyalarınızı tanıyamazsınız.

Asansörsüz taşınırsanız taşınma sonrası "bu eşyalar kimin" diye sorarsınız?
Asansörü olmayan firmalar ile taşınırsanız, zaman kaybedersiniz.Ekstra ücret ödersiniz.
Zamanında taşınma gerçekleştiremezsiniz.Taşınma cinnete dönüşür.Asansörlü taşınmada Hemport Türkiye'nin en yükseğe ulaşabilen aracı ile güvenceniz.

Tuzla evden eve taşımacılık

Tuzla Asansörlü Nakliyat
Tuzla'de yaşayan yurttaşlar özellikle yüksek katlarda oturan veya yüksek kata taşınmak isteyen vatandaşlar için artık; evden eve nakliyatta düşünme dönemi bitti.Biz asansörlü aracımız ile Tuzla asansörlü nakliyat sonunu kökten çözdük.

Aracımız teknolojik donanımı ile 20. kata kadar uzanabiliyor. 300kg. lık yükü rahatlıkla taşıyor.Tuzla asansörlü nakliyatta asansör bekleme derdi olmayacak. Asansör beklerken birden bire fiyatlarınız değişmeyecek.Kiralık asansörü beklemek ile geçen zaman israfı önlenecek. Kiralık asansörden kaynaklı ortaya çıkan eksra artı ücret cebinizde kalacak. taşınmanız daha ekonomik ve daha kısa zamanda üstelik daha güvenli gerçekleşecek.

Tuzla'de yaşayan şehir içinde veya şehirler arası taşınmak isteyenler: sizin için ve eşyalarınız için güvenlik önemli ise, zaman önemli ise; profosyonellik öneli ise; taşınmanın ekonomik olması önemli ise Tuzla asansörlü nakliyatın profosyonel ekibi ile tanışmalı ve asansörünü mutlaka görmelisiniz.Eşyalarınız doğru paketlendikten sonra asansörlü taşıma sisteminde eşyalarınızn zarar görmesi minimilize edilmektedir. İsterseniz 20 katta oturuyor olun veya 20. kata taşınıyor olun hiç kaygılanmanıza gerek yok. Asansör saniyelr içerisnde eşyalarınızı nakliye aracına indirmeyi veya naklie aracından evinize çıkarmayı başarmaktadır.Eşyalarınızn paketlenmesi için ise eşyalarınıza özgü ve özel paketleme sistemi kullanılmaktadır. Tekstil ayrı, beyaz eşya ayrı kendine özel, mpbilya ayrı kendine özel, krılabilecek eşyalar ayrı kendize özel paketleme sistemleri ile paketlendikten sonra itina ile asansöre yüklenmektedir. Sonrası asansörün görevi en güvenilir en hızlı şekilde taşımak...

Asansörlü Nakliyatta Dikkat Edilecek Uyarılar:

Siteleri gezindiğinizde veya telefon ile irtibata geçtiğiniz de yada görüştüğünüz de hiç firma asansörü olmadığını ifade etmez. Peki asansörü olmayan firma sizin asansör ihtiyacınızı nasıl çözüyor?

Kiralık asansör yöntemi ile asansör kiralıyor. Siz belki bunun farkında bile olmuyorsunuz.

Kiralık asansörün sizin için riski ne?

Öncelikle cebinizden artı ücret çıkıyor. Bu en baştan zararlı bir iştir.Sonrasında ise kiralık asansör muhtemelen zamanında gelmiyor. Çünkü başka yerde başkasının işini yapıyor. Henüz işi bitmemiş oluyor. Siz gergin bir şekilde bekliyorsunuz.Bu bekleme halinin ne kadar süreceğini bilmiyorsunuz. "Yolda, geldi geliyor" cevabını bazen saatlerce bazen de ertesi güne sarkacak halde duymaktan gına getiriyorsunuz.Siz anlaştığınız için vazgeçemiyorsunuz. Eşyalarınız paketlendiği için evinizi kullanamıyorsunuz. Birde coğrafik veya mevsim şartları olumsuz ise, perişan bir halde kalıyorsunuz. Çaresizlik anları...

Toplumun "Paramla rezil oldum" deyişine tamda denk düşen durumlar...Asansör eski ise bakımsız ise ortaya çıkabilecek güvenlik sorununu kestirmek imkansız. Değil eşya güvenliği can güvenliği dahi tehlikeli olabilmekte. Nitekim Manisa'da 6. kattan çakılan asansör kazasında 2 genç insan hayatını kaybetti.Asansörlü nakliyatın riskleri sanıldığından da büyük.

Asansörlü Nakliyatta Olması Gerekenler:

Öncelikle asansörün firmaya ait olduğundan emin olmalısınız. Asansör üzerinde firma logosu mutlaka olmalı. Firmanızdan asansörün kendilerine ait olup olmadığını mutlaka ikna olacağınız tarzda teyit ediniz.Asansör güvenliğinden, bakımından, oparatüründen emin olmalısınız.Firmamız Tuzla asansörlü nakliyatta 20. kata uzanan 300 kg. yük taşıyabilen, profosyonel oparatürü olan asansörümüzü hizmetinize sundu.