7 /24 Çağrı Merkezi
0216 388 67 23 | 0505 638 77 75

Tuzla Evden Eve Hizmetleri

Tuzla evden eve bir yerden bir yere taşınmak ilk insanlardan beri var olagelen insanlar var olduğu sürece de devam edecek olan bir olgudur. İnsanların taşınmasına belli bir ücret karşılığında yardım eden kişi yada kuruluşların oluşturduğu yapılara da nakliyat şirketleri denir. Tuzla evden eve firması olarak onlarca yıldır kalite ve dürüst hizmet vermenin haklı gururunu yaşamak bizim için onurdur. Sektörde var olan ne yaptığı nasıl yaptığı belli olmayan bir kamyonla ben bu işi yaparım diyen profesyonellikten uzak onlarca firma bu işin her ne kadar karanlık tarafını temsil eden firmalar sayıca fazla olsalar da çok fazla etkileri bulunmamaktadır.

Tuzla Nakliyat işini hak ettiği biçimde yapmak için öncelikle neler yapılması gerektiği üzerine düşünmek lazım. Öncelikle bir işin maliyetini hesaplamak gerekir ki üzerine belli bir miktar kar koyup hayatınızı idame ettirebilesiniz. Maliyeti yanlış hesaplarsanız ya zarar edersiniz yada çok fazla fiyat verirsiniz ki bu durumda da müşterilerinizi kazıklamış olursunuz. Maliyeti düzgün hesaplamak için yapılması gereken ilk iş nakliyatın gerçekleşeceği yeri görüp ne gibi sıkıntıların oluşabileceğini ve bu sıkıntıları nasıl aşabileceğini hesaplama becerisine sahip uzman bir kişinin ki biz bu kişiye ekspertiz diyoruz var olması gerekmektedir.
 

Tuzla Naklİyat Hizmetleri Esasları

İstanbul ili içerisinde semt ya da ilçe ayrımı yapmaksızın teknolojideki yenilikleri de takip etmek de Tuzla evden eve için oldukça önemlidir. Mesela yeni çıkan bir karton çeşidi ile eşyaların taşırken korunması kat be kat artmaktadır. Yada asansör teknolojisi sürekli kendini yenilemektedir. Taşıma araçları olan kamyon, kamyonetteki yenilenme hızından hiç bahsetmiyorum bile. Tuzla evden eve ayrıca şehirler arası taşımada kullanılan gprs sistemi pekala şehir içi de kullanılabilmektedir. Böylelikle taşınma an be an bilgisayar veya akıllı telefon ekranından izlenebilmektedir. Pek tabii ki böylesine organize ve muntazam çalışan bir firma ile bir kamyon ve günübirlik üç tane eşya taşıyan insanın yapacağı iş aynı olmamaktadır. Bir tarafta ekspertizi ile ne yapılacağını ve kaça mal olacağını önceden söyleyen bir firma diğer tarafta ne yapılacağını bilmediği için son dakika gölü atmaya çalışan birileri. Bir tarafta sigortası, sözleşmesi ile tam olarak müşterinin ve kendinin hakkını koruyan bir firma diğer tarafta sözleşmenin ne olduğunu bilmeyen insanlar.
Sonuçta gelinen noktada insanlarımız bu tip insanların başlangıçta ucuz gözüken fiyatlarına kanmakta fakat işin ortasında istenen paralarla çok daha pahallıya patladığının farkına varmaktadırlar. Taşınma durumunda kalan insanların bilinçli tercihleri sayesinde bu tip çalışan insanlar çok azalacak ve kaliteli hizmet veren insanlar layık oldukları yerlere geleceklerdir. Biz sadece bu tip eski zamanlardan kalma yöntemlerle çalışan insanlarla mücadele etmiyoruz aynı zamanda sürekli bu insanların bırakmış olduğu kötü izleri de silmek bizim gibi düzgün çalışan firmalara kalmaktadır.

Depolama

Tuzla evden eve  şirketi  neyse ki bizimle çalışan insanlar taşınmamın esasında hiçte büyük bir eziyet olmadığını hatta bir zevke dönüşebildiğini gördükleri için defalarca bize teşekkür etmektedirler. Pek çok firma insan odaklı çalıştıklarını söylerler ama gerçekte bu işin ne gibi sonuçları olduğunu söylemeye gelince biraz utangaç davranıp ne olduğunu söyleyemezler.Türkiye'nin nakliyat alanında öncü bir firması olarak personelin eğitiminden tutun da varolan bütün araçların bakımlarına kadar sürekli kendini tazeleyen ve bu alanda da liderliği başkasına kaptırmaya hiç niyetimiz yoktur. Sürekli yeniliğin ve çağdaşlığın öncüsü olmaya devam edeceğiz.

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATI

Tuzla  evden eve fiyatı konusun da uyarılar:
1-Öncelikle fiyat aldığınız firmanın yasal olduğundan emin olmalısınız. Yasal olmayan firmaların fiyatları da yasal olmayacağından, daha sonrasında uğrayacağınız olası mağduriyet durumunda hukuki haklarınızı kullanabilmeniz mümkün olamayacaktır. Yasal olmayan firma bedava taşıyacağım dahi dese, eşyalarınızı, evinizi taşıtmayınız. Başınıza neyin gelebileceğini öngöremezsiniz.
2-Size fiyat veren firmanın çalışan personelinin, sigortalı ve profesyonel eleman olduğundan kesinlikle emin olmalısınız. Zira, kimi firmalar gündelikçi eleman ile çalıştığından, eşyalarınıza hasar vermesi içten bile değildir. Taşımacılık işi, ustalık, tecrübe yine profesyonel birikim isteyen iştir. Kadrosunda bu özellikleri olmayan firmaların elemanları, mobilyanızı, beyaz eşyanızı, elektronik malzemelerinizi, taşır iken hurdaya dönüştürebilir.
3-Size Tuzla evden eve fiyatı sunan firmanın, yetki belgesi olduğu bilmenizde fayda vardır. Yetki belgesi olmayan firmalar piyasada cirit atmaktadır. Bu belgeden yoksun firmanın, aracı herhangi bir trafik kontrolünde ceza alır ve bağlanabilir. O araçta yüklü olan eşyanızı o an ne yapacağınızı siz düşünmek durumundasınız. Ne yapardınız?

Tuzla evden eve nakliyat | izmit evden eve nakliyat