7 /24 Çağrı Merkezi
0216 388 67 23 | 0505 638 77 75

Depolama | TUZLA NAKLİYAT

Tuzla Evden Eve Nakliye, son zamanlarda talebin yoğun olması ve depoculuk hizmeti alan müşterilerin aşırı derecede mağdur olması üzerine, müşterisine depolama hizmeti vermeye başlamış, belli bir ücret karşılığında eşyalarını güvende saklama garantisi vermiştir.

Depolarımız kesinlikle dış ve iç etkenlere karşı sigortalanmakta, sürekli dezanfekte edilmekte, ilaçlanmaktadır, Güvenlik kammeraları ile sürekli gözetim oltındatutulan depolarımızda vadiyeli olarak güvenlik memurlarımız sürekli beklemektedir.

Sizden depolama isteği geldiği anda depolanacak eşyaların listesi çıkarılır. sizlere saklama koşullarımız ve fiyatlarımız hakkındabilgi verilir. Antlaşma sağlandığı anda saklamak için gerekli ekipman ve ambalaj malzemesi seçilir. güzelce ambalajlanıp paketlenince paletlere yerleştirilir.

depolamak

Eşyalarınız sizin belirlediğiniz antalşama dahilindeki zaman süre zarfındabekletilir. Eğer Taleb gelirse eşyalarınız teslim edileceği yere akiplerimizce yapılan sözleşmede ki dökümana göre sayımı yapılıp, onay imzası alınıp tarafımızca teslim edilir. Eşyalar teslim alınırken lütfen kontolunuzu yapınız . teslim edildikten sonra onay verdiğiniz sözleşme gereği itiraz talebiniz bulunmamaktadır.

eşya depolama