7 /24 Çağrı Merkezi
0216 388 67 23 | 0505 638 77 75

Tuzla Evden Eve Nakliyat Ambalajlama

Bir Nakliyenin en sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için aslında en büyük özveriyi ve dikkati ambalajlamaya vermek gerekmektedir. çünkü taşınacak eşyaların gerek araca yüklenirken gerekse taşıma sırasında aracın sarsılması göz önüne alınarak, gereksede boşaltma sırasındagüvenliğinisağlamak onları hyasarsız teslim etmek için en başta ambalajlamnın kaliteli malzemler ile kaliteli bir biçimde yaopılması gerekmektedir.

Cam Eşya olsun elektronik eşyalar olsun gelişigüzel gazetelere sarmak ordan burdan toplanan kolilere sarmak steril olmayan battaniyelere bezlere sarmak eski usulde taşınan bidonlara yerleştirmek eşyalara çok büyük bir zarar vermekte taşımayı işkenceye dönüştürmektedir.

Tuzla evden eve taşımacılık

Tuzla Evden Eve Nakliyat Olarak Asla Bu usulde ambalajlama yapmadığımız gibi bu şekilde nakliye yapılmasını asla sağlıklı bulmuyoruz. Biz ithal ambalaj malzemeleri köpükler ve kalıın sert kolilerce ürünleri çeşitlerine göre ayırıp ambalajlayıp numaralandırıyoruz

Mobilya Ve Beyaz eşiyanın demontesi ve montajlama işlemikesişnlikle uzmanlar tarafından yapılmalıdır. aksi ahalde dağılma açılma ve bozulma meydana gelebilir.

Cam eşyalar laylon göpüklerle aliminyum folyolarla sarılıp ambalajlanmalı kolilere esneme yapmayacak şekilde dizilmeli ve üzerine kesinlikle kırılacak eşya diye yazılıp taşıyan personel bilgilendirilmelidir.