7 /24 Çağrı Merkezi
0216 388 67 23 | 0505 638 77 75

Tuzla Nakliyat Hizmetleri

Tuzla nakliyat sektöründe en yenilikçi firma olarak sizlere en keyifli, en zevkli ev taşıma hizmetini nasıl sunabiliriz üzerine kafa yoran girişimcinin soru işaretlerinden sonra vücut bulmuştur. Sürekli yenilenen yüzüyle size en iyi hizmeti vermek için buradayız ve hiç bir şekilde hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz.
İşinin uzmanı ekspertiz ile başlangıçtan bitime kadar her şey çok çabuk hesaplanır. Size kesin ve net bir şekilde taşınmanın nasıl gerçekleştirileceği ve hangi aşamaları nasıl yapacağımız net bir şekilde ifade edilir.
Tuzla nakliyat işinin uzmanı insanlarla çalışır. Çalışan personelimizin eğitim kalitesi işin yapılış anında çok fark edilir sonuçlara yol açabilmektedir. İşinin uzmanı insanların ne kadar önemli olduğunu ev taşıyanlar çok iyi bilir.
Evinizi taşırken gayet düzenli, tertipli, temiz, hesaplı çalışılır. Hem eski ,hem yeni komşularınızın rahatsızlığını minimum' a indirmeyi hedeflemiş bir firmayla çalıştığınızı unutmayınız. Sadece evlerinizi değil çevreyi de temiz tutmak amaçlarımızın arasındadır. Kullandığımız malzemelerde çevreyle dost teknolojiden üretilmiştir. Bu da bizi sektörde hiç bulunmayan bir lükse sahip olduğumuzu anımsatmaktadır.Kullandığımız bütün ambalaj malzemeleri son teknoloji kullanılarak son derece kaliteli malzemeden itina ile üretilmiştir. Kalitesiz malzemenin bize ve taşınan insanlara ne kadar çok zarar verebileceğinin farkında olarak her zaman malzemelerin kalite kontrolünü düzenli bir şekilde yapmaktayız.
Tuzla nakliyat gerektiği yerde asansörlü taşımacılığı devreye sokar. En son teknolojiyle üretilmiş olan asansörümüz, düzenli bakımları yapılmakta olup hiç bir şekilde eşyalarınızın güvenliğini tehlikeye düşürmeyecektir. Aynı zamanda asansörün vermiş olduğu kolaylık ile eşyalarınızın taşınma süresi de oldukça azalmış olmaktadır.
En son model araçlarla çalışmak sadece bize özgü bir tutumdur. Aracımız yolda kaldı, bozuldu gibi mazeretleri bizden duymazsınız. Oldukça geniş sayıda araç filomuzla mümkün olan her yere yetişmeye çalışıyoruz. Deneyim ve teknolojinin mükemmel karışımının nasıl bir evrim geçirdiğini görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Tuzla nakliyat eşyalarınızı sigortalı taşır olabilecek hasarlara karşı ne kendisini nede başka bir kimseyi mağdur etmez. Modern çalışmanın gereklerinden biridir sigortalı taşıma bunun avantajlarının neler olduğunu söylememize hiç gerek yoktur.
 

Tuzla Naklİyat Hizmetleri Esasları

İstanbul ili içerisinde semt ya da ilçe ayrımı yapmaksızın tuzla nakliyat yılların getirdiği tecrübeyle en son teknolojinin harmanlanmış halidir. Sadece deneyimle çalıştığımızı düşünün bu pek bir şey ifade etmeyecektir. Çünkü bir asansörlü taşınmayı gerçekleştiremeyen en deneyimli personel de olsa pek bir anlam ifade etmemektedir. Sadece teknolojik olarak yetkin bir firmada çok anlam ifade etmemektedir. Asansörü var ama en verimli bir şekilde nasıl kullanacağını bilmeyen insanlar elbette ki oldukça saçma sapan bir iş ortaya çıkmaktadır.
Hiç bir yerde bulamayacağınız kadar genişlikte taşıma sözleşmesi. Taşıma sözleşmesi hem sizi hem de bizi oluşabilecek mağduriyetlerde haksızlıklara karşı korumaktadır. Şehir içi, şehir dışı istediğiniz her yere sorunsuz taşınma. Bizim için taşınacak mesafenin hiç bir önemi ve zorluğu yoktur.

Depolama

Tuzla nakliyat şirketi  bütün eşyalarınız paketlenir. Açıkta veya baştan savma paketlenmiş hiç bir eşyanız yerinden kımıldatılmaz. Tuzla nakliyat firması ,ev taşımak için gereken bütün belge ve sertifikalara sahiptir. Elbette başka türlüsü olamaz dediğinizi duyar gibiyim. Fakat sektörde faaliyet gösteren o kadar çok merdiven altı diye tabir edilen kaçak çalışan firma var. Bunların varlığı elbette bizi ilgilendirmez nihayetinde her koyun kendi bacağından asılır.
Uzun yılların verdiği deneyimle siz müşterilerimiz gönül rahatlığı içerisinde evinizi işyerinizi taşıttırabilirisiniz tek yapmanız gereken doğru adrese gelmenizdir.

Tuzla Nakliyat FİYATI

Tuzla  nakliyat fiyatı konusun da uyarılar:
1-Öncelikle fiyat aldığınız firmanın yasal olduğundan emin olmalısınız. Yasal olmayan firmaların fiyatları da yasal olmayacağından, daha sonrasında uğrayacağınız olası mağduriyet durumunda hukuki haklarınızı kullanabilmeniz mümkün olamayacaktır. Yasal olmayan firma bedava taşıyacağım dahi dese, eşyalarınızı, evinizi taşıtmayınız. Başınıza neyin gelebileceğini öngöremezsiniz.
2-Size fiyat veren firmanın çalışan personelinin, sigortalı ve profesyonel eleman olduğundan kesinlikle emin olmalısınız. Zira, kimi firmalar gündelikçi eleman ile çalıştığından, eşyalarınıza hasar vermesi içten bile değildir. Taşımacılık işi, ustalık, tecrübe yine profesyonel birikim isteyen iştir. Kadrosunda bu özellikleri olmayan firmaların elemanları, mobilyanızı, beyaz eşyanızı, elektronik malzemelerinizi, taşır iken hurdaya dönüştürebilir.
3-Size tuzla nakliyat fiyatı sunan firmanın, yetki belgesi olduğu bilmenizde fayda vardır. Yetki belgesi olmayan firmalar piyasada cirit atmaktadır. Bu belgeden yoksun firmanın, aracı herhangi bir trafik kontrolünde ceza alır ve bağlanabilir. O araçta yüklü olan eşyanızı o an ne yapacağınızı siz düşünmek durumundasınız. Ne yapardınız?

tuzla evden eve nakliyat | izmit evden eve nakliyat